Як економити на продуктах харчування

Як економити на продуктах харчування

Купівля продуктів харчування – одна з головних статей витрат в сімейному бюджеті. Не потрібно відмовлятися від їжі, щоб заощадити гроші на придбання дорогих гаджетів. Насправді можна істотно скоротити витрати, якщо перебудувати свій раціон, але при цьому ваша сім’я завжди буде досхочу нагодована. Є прекрасних 9 способів, які не тільки допомагають економити на продуктах, але і зроблять ваше харчування більш здоровим.

Купіть хлібопічку

Звичайний буханець коштує не так вже й дорого, але якщо підрахувати витрати на хлібобулочні вироби для всієї родини за тиждень, за місяць, а потім за рік, то виходить значна сума. Але ж один кілограм борошна коштує приблизно стільки ж, скільки і дві буханки.

Тому покупка хлібопічки – це раціональне рішення. У ній можна випікати не тільки білий, але і житній хліб з додаванням вівсяної муки або насіння, різні види здоби. Витрати окупляться швидко, і члени сім’ї завжди будуть задоволені.

Робіть домашню локшину

У порівнянні з вартістю борошна локшина коштує досить дорого. Власними руками локшина робиться дуже просто. В інтернеті є багато рецептів, в тому числі і відеоуроки по її приготування. Один раз зробіть макаронні вироби будинку, і ви вже не захочете купувати магазинний продукт.

Локшину сушать і зберігають у банку, а займатися її приготуванням можна у вихідні дні замість безцільного перегляду кіно по телевізору або постів в соціальних мережах. Це цікавий процес, що дозволяє ще й істотно економити на продуктах.

Замініть м’ясо гречкою

М’ясо – найдорожчий провіант в статті витрат на харчування. Повністю відмовлятися від м’яса не можна, тому що людині потрібен білок для утворення гормонів, які забезпечують нормальне функціонування всіх органів та систем.

Знайте, що кожен день вживати в їжу м’ясо зовсім необов’язково, достатньо тільки два або три рази на тиждень. А в решту часу корисно їсти страви, приготовані з гречки, наприклад:

  • каша «Дружба» з додаванням рису, пшона та пластівців (жито, пшениця, ячмінь)
  • овочевий плов з морквою, баклажаном та цибулею, з додаванням гречаної крупи
  • гречаний суп зі свіжою зеленню

Страви, приготовані з гречки, потрібно якомога частіше включати в свій раціон. У ній містяться вітаміни групи В, рутин, рослинний білок, мінеральні речовини та антиоксиданти. Велика кількість клітковини допомагає впоратися з проблемами шлунково-кишкового тракту.

Гречка допомагає відновити роботу серця і поліпшити травлення, вона здатна уповільнювати процес втрати м’язової та кісткової маси, який починається у людей похилого віку.

Замість аптечних вітамінів для здоров’я шкіри та волосся, краще щодня вживати гречану кашу.

Робіть заготовки

Є приказка про те, що «липневий день рік годує». В цей час дозріває більшість овочів та фруктів, які можна заготовити на зиму, щоб забезпечити свою сім’ю ситними закусками та корисними десертами.

Що можна приготувати:

  • супові або борщові заправки
  • варення та повидло
  • домашні сухофрукти
  • мариновані овочі та салати
  • закуски з кабачків та баклажанів
  • компоти та натуральні соки

Деякі господині не роблять заготовки на зиму, вважаючи, що для цього потрібно багато часу та сил. Але якщо правильно підійти до справи, то все виявиться набагато простіше. Адже зовсім неважко закатати по дві-три баночки в день.

А в кінці місяця в коморі вже буде стояти кілька десятків банок з корисними заготовками. Якщо порівняти ціну готових овочевих закусок та своєї ікри або консервованих помідорів, то економія на продуктах буде очевидною.

Щоб зробити сухофрукти, потрібно стежити за цінами на яблука, вишні та абрикоси, і «ловити» момент, коли ягоди та фрукти найбільш дешеві.

Вирощуйте на підвіконні зелень

Вирощувати зелень на підвіконні в квартирі можна цілий рік. Для цього підійдуть насіння рослин, які застосовуються для приготування різних салатів та смачних страв:

  • петрушка
  • крес-салат
  • кріп
  • зелений часник та цибулю
  • шпинат

Тільки землю для квітів, яка продається в магазинах, не рекомендується брати для вирощування зелені. Ці суміші оброблені проти шкідників та грибків спеціальними хімікатами, і містять добрива, які підходять тільки для кімнатних рослин. Краще взяти землю в лісі чи на лузі, коли підете на заміську прогулянку.

Крім невеликої економії, власний город буде корисний тим, що діти зможуть спостерігати за процесом пророщування насіння та зростанням зелені.

Не купуйте напівфабрикати

Куплені напівфабрикати можуть «з’їсти» дуже вагому частку вашого бюджету на їжу, а їх якість багато в чому залишає бажати кращого. Ви ніколи не будете знати, що саме поклали виробники в фарш для пельменів або в котлети.

Це відноситься і до заморожених ягід: невідомо скільки разів вони піддавалися розморожуванню, та який у них термін придатності.

Ліпіть пельмені та вареники самостійно

Розмір економії на приготуванні пельменів дізнатися нескладно, якщо взяти до уваги вартість магазинного продукту та порівняти з витратами на приготування цієї страви в домашніх умовах.

На численних сайтах порівняння цін регулярно публікуються ціни на продовольство в різних регіонах. Один кілограм пельменів різних виробників коштує майже як кілограм свіжого м’яса. А домашній продукт буде коштувати дешевше і що набагато важливіше – це буде здорова їжа без будь-яких шкідливих добавок, якими рясніють магазинні напівфабрикати.

Якщо ви уважно прочитаєте та вивчіть склад пельменів, написаний на упаковці дуже дрібним шрифтом, то, швидше за все, у вас назавжди пропаде бажання їх купувати.

Тут присутні не тільки шкідливі підсилювачі смаку, консерванти, барвники та ароматизатори. Замість якісного м’яса, сюди кладуть м’ясну сировину, що утворюється при обвалюванні на спеціальному обладнанні, яке відокремлює залишки м’яса, жиру та сполучної тканини від кісток.

Частково відмовтеся від солодощів

Печиво, рулети, торти, шоколадки, глазуровані сирки – це задоволення не тільки дороге, але й їх користь дуже сумнівна. Звичайно, не варто зовсім від них відмовлятися, хоча і це цілком можливо, однак, купуючи кожен день ці солодощі, люди викидають на вітер велику кількість грошей. Ця стаття витрат заважає економити на продуктах харчування в цілому.

Наприклад, в вівсяному печиві не міститься ніяких інгредієнтів, які є більш кориснимише, ніж звичайна каша з маслом з пластівців. Але вівсянка в кілька разів дешевше, ніж готове магазинне печиво.

Якщо привчити себе не купувати рулети, шоколадні цукерки, солодкі сирки та йогурти, то за рік можна заощадити багато грошей.

Робіть кефір та йогурт самостійно

Власна кисломолочна продукція – це кращий вибір для тих, хто хоче бути здоровим та, крім цього, заощадити на вартості магазинних йогуртів. У домашніх умовах кефір можна приготувати різними способами:

  • в спеціальній йогуртниці
  • в мультиварці з режимом «йогурт»
  • в звичайній каструлі або скляній банці

Закваска буває різною, найпростіший спосіб зробити кефір – це взяти столову ложку магазинного кисломолочного та додати в тепле молоко.

В аптеках або магазинах продається спеціальна закваска в ампулах або у вигляді порошку.

Особливо корисний кефір, заквашений ацидофільними бактеріями, він допомагає відновити мікрофлору кишечника, яка була порушена після лікування антибіотиками.

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram
Поділитися на email
Поділитися на facebook
Інші статті